Ustawiacz Wtryskarek

ID Oferty: MTM200602

Dla jednego z największych europejskich producentów wysokiej jakości artykułów gospodarstwa domowego wykonanych z tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz maszyn wtryskowych

Miejsce pracy: Bydgoszcz

więcej
Korzyści

- stałe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
- dodatek za system zmianowy
- comiesięczne premie uznaniowe
- bogaty pakiet socjalny (bony na Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkiejnocy, dofinansowanie do wczasów pracownika)
- dofinansowanie karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej w LuxMed, ubezpieczenia na życie PZU
- miła atmosfera

Zakres obowiązków

- obsługa wtryskarek, montaż detali, wstawianie form
- weryfikowanie jakości produkowanego detalu oraz bieżąca kontrola ustawienia maszyn
- kontrolowanie prawidłowości wstawienia form wtryskowych oraz ich ustawienia przez montera form
- prawidłowe ustawianie wtryskarek i dobór optymalnych parametrów niezbędnych do uzyskania detali właściwej jakości
- usprawnianie i optymalizowanie pracy maszyn
- koordynowanie i kontrola pracy monterów form
- ustawianie urządzeń peryferyjnych (etykieciarek, robotów itp.)
- szkolenie osób skierowanych do pracy na stanowisku operatorów maszyn

Wymagania od kandydata

- doświadczenie w ustawianiu maszyn wtryskowych
- mile widziane doświadczenie w obsłudze suwnic sterowanych z poziomu roboczego 0
- umiejętność wstawiania form wtryskowych
- mile widziana umiejętność ustawiania urządzeń peryferyjnych (etykieciarek, robotów itp.)
- gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

Zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego.

+48 662 226 222 Aplikuj
Załączniki
Pliki muszą być mniejsze niż 8 MB.
Dopuszczalne typy plików: jpg jpeg doc docx xls xlsx pdf ppt pptx pps ppsx odt ods odp zip.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko pracy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom i przetwarzanie przez nich danych w celu rekrutacji na różne stanowiska pracy.

Niniejszym informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MTM WORK SERVICE agencja zatrudnienia prowadzona przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski z siedzibą w Zalesiu, ul. Szubińska 1/1, 89-200 Szubin. Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.