Technik Utrzymania Ruchu

ID Oferty: MTM190705

Dla światowego lidera branży produkcji kosmetyków, chemii gospodarczej oraz produktów spożywczych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Banino k. Gdańska

więcej
Korzyści

- zatrudnienie bezpośrednio u renomowanego pracodawcy na umowę o pracę
- konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
- dostęp do szkoleń i warsztatów oraz udział w projektowych grupach inwestycyjnych
- premie po każdym przeracowanym miesiącu
- kartę Multisport
- bezpłatną opiekę medyczną Medicover
- dofinansowanie do wczasów rodzinnych
- świąteczne benefity
- pracowniczy program emerytalny
- możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia w nowoczesnym oraz bezpiecznym środowisku pracy

Zakres obowiązków

- prowadzenie bieżącej obsługi, napraw a także przeglądów maszyn oraz urządzeń związanych z instalacjami: elektrycznymi i energetycznymi NN, urządzeń grzewczych i chłodniczych, sprężonego powietrza, wentylacyjno – klimatyzacyjnymi

Wymagania od kandydata

- doświadczenia w utrzymaniu ruchu maszyn oraz urządzeń związanych z instalacjami: elektrycznymi i energetycznymi NN, urządzeń grzewczych i chłodniczych, sprężonego powietrza, wentylacyjno – klimatyzacyjnymi
- wykształcenia technicznego
- samodzielności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole

Zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego.

+48 662 226 222 Aplikuj
Załączniki
Pliki muszą być mniejsze niż 8 MB.
Dopuszczalne typy plików: jpg jpeg doc docx xls xlsx pdf ppt pptx pps ppsx odt ods odp zip.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko pracy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom i przetwarzanie przez nich danych w celu rekrutacji na różne stanowiska pracy.

Niniejszym informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MTM WORK SERVICE agencja zatrudnienia prowadzona przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski z siedzibą w Zalesiu, ul. Szubińska 1/1, 89-200 Szubin. Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.