Operator Wózka Widłowego

ID Oferty: MTM200601

Dla jednego z największych europejskich producentów wysokiej jakości artykułów gospodarstwa domowego wykonanych z tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Bydgoszcz

więcej
Korzyści

- stałe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na umowę o pracę
- konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
- dodatek do pracy w godzinach nocnych 30%
- comiesięczne premie uznaniowe
- bogaty pakiet socjalny (bony na Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkiejnocy, dofinansowanie do wczasów pracownika)
- dofinansowanie karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej w LuxMed, ubezpieczenia na życie PZU
- miła atmosfera

Zakres obowiązków

- przygotowywanie zamówień klientów (dobieranie asortymentu, pakowanie towarów do wysyłki zgodnie z dokumentacją)
- obsługę magazynu wysokiego składowania
- prowadzenie wszelkiego rodzaju rozładunków
- umieszczanie gotowych palet w magazynie w miejscu zgodnym z ustalonym położeniem
- sprawdzenie zgodności dostaw z dokumentacją
- aktywne uczestnictwo w okresowych inwentaryzacjach

Wymagania od kandydata

- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
- uprawnienia UDT na wózki widłowe
- doświadczenie w pracy w magazynie wyrobów gotowych
- doświadczenie w obsłudze magazynu wysokiego składu
- znajomość obsługi komputera
- mile widziane doświadczenie w obsłudze skanera
- mile widziana znajomość oprogramowania SAP
- dokladność i odpowiedzialność
- gotowość do pracy 3 zmianowej

Zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego.

+48 662 226 222 Aplikuj
Załączniki
Pliki muszą być mniejsze niż 8 MB.
Dopuszczalne typy plików: jpg jpeg doc docx xls xlsx pdf ppt pptx pps ppsx odt ods odp zip.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko pracy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom i przetwarzanie przez nich danych w celu rekrutacji na różne stanowiska pracy.

Niniejszym informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MTM WORK SERVICE agencja zatrudnienia prowadzona przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski z siedzibą w Zalesiu, ul. Szubińska 1/1, 89-200 Szubin. Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.