Operator Maszyn Poligraficznych

ID Oferty: MTM210102

Dla firmy produkcyjnej z branży poligraficznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn Poligraficznych (również bez doświadczenia)

Miejsce pracy: Bydgoszcz

więcej
Korzyści

- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowę o pracę
- premie wynikowe po każdym przepracowanym miesiącu
- możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia
- praca na dwie zmiany
- wolne weekend'y

Zakres obowiązków

- obsługa maszyn poligraficznych (doświadczenie nie jest wymagane, pracodawca zapewnia niezbędne szkolenia)
- sztancowanie i druk etykiet zgodnie z przekazanymi kartami technologicznymi
- wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
- pakowanie i etykietowanie gotowego produktu
- przegląd i konserwacja maszyn wykonywane według przyjętego w firmie harmonogramu przeglądów i konserwacji
- przezbrajanie oraz regulacja maszyn i urządzeń
- dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanych maszyn
- kontrola jakości produkowanego asortymentu

Wymagania od kandydata

- znajomość podstawowej wiedzy technicznej
- wykształcenie minimum zawodowe
- chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
- dokładność i sumienność

Zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego.

+48 662 226 222 Aplikuj
Załączniki
Pliki muszą być mniejsze niż 8 MB.
Dopuszczalne typy plików: jpg jpeg doc docx xls xlsx pdf ppt pptx pps ppsx odt ods odp zip.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko pracy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom i przetwarzanie przez nich danych w celu rekrutacji na różne stanowiska pracy.

Niniejszym informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MTM WORK SERVICE agencja zatrudnienia prowadzona przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski z siedzibą w Zalesiu, ul. Szubińska 1/1, 89-200 Szubin. Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.