Operator Maszyn Linii Pakującej

ID Oferty: MTM180309

Dla światowego lidera branży produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn Linii Pakującej

Miejsce pracy: Bydgoszcz

więcej
Korzyści

- zatrudnienie bezpośrednio u renomowanego pracodawcy na umowę o pracę
- pełne szkolenie i wdrożenie do pracy dla kandydatów bez doświadczenia
- konkurencyjne wynagrodzenie
- premia motywacyjna
- dodatkowo premia kwartalna i roczna
- kartę MultiSport
- bezpłatną opiekę medyczną
- dofinansowanie do wczasów rodzinnych
- świąteczne benefity
- pracowniczy program emerytalny
- zniżki w sklepie przyzakładowym
- dodatkowy płatny urlop
- możliwość zdobywania doświadczenia i umiejętności w nowoczesnym oraz bezpiecznym środowisku pracy

Zakres obowiązków

- obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych
- dbanie o prawidłowy cykl produkcji
- dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanych maszyn
- po wdrożeniu regulacja i przezbrajanie obsługiwanych maszyn
- kontrola jakości produkowanego asortymentu

Wymagania od kandydata

- mile widziana znajomość obsługi maszyn lub urządzeń przemysłowych
- preferowane wykształcenie techniczne lub zawodowe
- dobra znajomość obsługi komputera
- samodzielność w działaniu
- zaangażowanie, obowiązkowość
- umiejętność pracy w zespole
- gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego.

+48 662 226 222 Aplikuj
Załączniki
Pliki muszą być mniejsze niż 8 MB.
Dopuszczalne typy plików: jpg jpeg doc docx xls xlsx pdf ppt pptx pps ppsx odt ods odp zip.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko pracy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom i przetwarzanie przez nich danych w celu rekrutacji na różne stanowiska pracy.

Niniejszym informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MTM WORK SERVICE agencja zatrudnienia prowadzona przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski z siedzibą w Zalesiu, ul. Szubińska 1/1, 89-200 Szubin. Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.