Mechanik Samochodowy, Lotniczy- składanie i naprawa Silników

ID Oferty: MTM230702

Dla producenta z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Mechanik Samochodowy, Lotniczy

Miejsce pracy: Kruszyn Krajeński

więcej
Korzyści

- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowę o pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami
- konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia
- praca na 1 zmianę, wolne weekendy
- premie uznaniowe
- możliwość udziału w ciekawych projektach (np. budowa silników do motolotni, małych samolotów czy oldtimerów, składanie silników m. in. do Maserati)
- możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem specjalistów
- praca w miłej atmosferze

Zakres obowiązków

- składanie nowych silników zgodnie z instrukcją i rysunkiem technicznym
- rozkładanie silników na części przed remontem i składanie po naprawie
- drobne naprawy mechaniczne

Wymagania od kandydata

- wykształcenie techniczne (mechanika i pokrewne)
- wiedza na temat mechaniki i budowy silników
- dokładność i precyzja (tu nie musisz się spieszyć, liczy się efekt końcowy)
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- bardzo dobra znajomość narzędzi i przyrządów pomiarowych
- mile widziane doświadczenie, ale nie jest ono konieczne jeśli jesteś pasjonatem i masz wymaganą wiedzę nabędziesz doświadczenia pod okiem specjalistów
- licencja mechanika lotniczego będzie dodatkowym atutem

Zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego.

+48 662 226 222 Aplikuj
Załączniki
Pliki muszą być mniejsze niż 8 MB.
Dopuszczalne typy plików: jpg jpeg doc docx xls xlsx pdf ppt pptx pps ppsx odt ods odp zip.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko pracy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom i przetwarzanie przez nich danych w celu rekrutacji na różne stanowiska pracy.

Niniejszym informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MTM WORK SERVICE agencja zatrudnienia prowadzona przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski z siedzibą w Zalesiu, ul. Szubińska 1/1, 89-200 Szubin. Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.