Magazynier - operator wózka widłowego

ID Oferty: MTM200202

Dla światowego lidera branży produkcji kosmetyków, chemii gospodarczej oraz produktów spożywczych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier - Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Banino k. Gdańska

więcej
Korzyści

- zatrudnienie bezpośrednio u renomowanego pracodawcy na umowę o pracę
- konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
- możliwość podjęcia pracy również dla osób bez doświadczenia ze świeżo nabytymi uprawnieniami UDT oraz dla osób z doświadczeniem bez aktualnych uprawnień UDT
- możliwość zatrudnienia również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
- bezpłatny dojazd do i z pracy, na każdą zmianę (autobus z Elbląga, Nowego Dworu Gdańskiego, z Gdańska, Kościerzyny, Kartuz, Żukowa, Somonina, Mirachowa, Linii, Sierakowic)
- premie po każdym przepracowanym miesiącu
- kartę Multisport
- bezpłatną opiekę medyczną Medicover
- dofinansowanie do wczasów rodzinnych
- świąteczne benefity
- pracowniczy program emerytalny
- możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia w nowoczesnym oraz bezpiecznym środowisku pracy

Zakres obowiązków

- zapewnienie prawidłowego obrotu surowców oraz materiałów używanych do produkcji zgodnie z przyjętymi zasadami w przedsiębiorstwie
- zapewnienie prawidłowego przechowywania surowców i materiałów
- wykonywanie prac pomocniczych przy układaniu, paletyzowaniu i etykietowaniu palet
- zapewnienie obsługi magazynowej zgodnie z ustalonym planem produkcyjnym
- obsługa systemu magazynowego oraz prowadzenie ewidencji materiałowej
- obsługa wózków jezdniowych elektrycznych – transport wewnętrzny, załadunek i rozładunek palet z towarem
- optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej oraz utrzymanie porządku

Wymagania od kandydata

- uprawnienia UDT na wózki widłowe elektryczne (jest możliwość odnowienia uprawnień dla osób z doświadczeniem)
- samodzielności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
- stan zdrowia umożliwiający pracę w kontakcie z artykułami spożywczymi
- umiejętność obsługi komputera (głównie MS Office, SAP – mile widziane)
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym

Zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego.

+48 662 226 222 Aplikuj
Załączniki
Pliki muszą być mniejsze niż 8 MB.
Dopuszczalne typy plików: jpg jpeg doc docx xls xlsx pdf ppt pptx pps ppsx odt ods odp zip.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko pracy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału i przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM WORK SERVICE agencję zatrudnienia prowadzoną przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski moich danych osobowych w zakresie przeze mnie podanym w tym formularzu oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom i przetwarzanie przez nich danych w celu rekrutacji na różne stanowiska pracy.

Niniejszym informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MTM WORK SERVICE agencja zatrudnienia prowadzona przez Łukasza Oczkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Firma „Grosz” Łukasz Oczkowski z siedzibą w Zalesiu, ul. Szubińska 1/1, 89-200 Szubin. Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.